Wyjazdy edukacyjneKażdy wyjazd do Chin to nie tylko przygoda. To także wspaniała okazja do bliższego poznania kultury tego kraju oraz polepszenia swoich umiejętności językowych poprzez bezpośrednie spotkania z ludźmi.

Wraz z Instytutem Konfucjusza, jako Centrum Języka Chińskiego, organizujemy wyjazdy do Chin. Celem naszej inicjatywy jest nauka języka chińskiego oraz przybliżanie chińskiej kultury w trakcie wielotematycznych warsztatów. Wyjazd do Chin to czas, w którym uczestnicy mają niepowtarzalną szansę spotkania native speakerów języka chińskiego i prowadzenia z nimi bezpośrednich konwersacji. Pobyt w Chinach to wspaniała okazja do poznania kultury chińskiej, mentalności mieszkańców Państwa Środka i zobaczenia na własne oczy najsławniejszych zabytków Chin - w trakcie wyjazdów organizujemy wycieczki do najciekawszych miejsc regionu.

Z naszej strony zapewniamy:

bogaty program dydaktyczno-kulturalny podczas wyjazdu;
organizację formalności wizowych i biletów lotniczych;
pomoc w odpowiednim przygotowaniu się do podróży w oparciu o nasze doświadczenie;
bazę noclegową.

Dla kogo organizowane są wyjazdy?

Adresatem wyjazdów są wszyscy uczniowie powyżej 14 roku życia i studenci chcący wziąć udział w naszym programie edukacyjnym dla grup, odbywającym się na terenie Chin. Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania chęci swojego uczestnictwa.

UWAGA! Pierwszeństwo udziału w wyjazdach mają Kursanci CJCH.
odwiedź nas na facebooku!