O nasJesteśmy szkołą języka chińskiego o szerokim profilu nauczania. Zrzeszamy dyplomowanych nauczycieli języka chińskiego, w tym osoby związane z Chinami pasją, zainteresowaniami, a także pochodzeniem. Od września 2011 roku tworzymy Centrum Języka Chińskiego - profesjonalną szkołę języka chińskiego, w ramach której kształcimy dzieci, młodzież szkolną i akademicką oraz osoby dorosłe - w tym przedstawicieli polskiego biznesu współpracujących z rynkiem chińskim.

Oferujemy kursy dostosowane do grup wiekowych i proweniencji uczestników zajęć. W ten sposób przekazujemy wiedzę zgodną z potrzebami uczniów. Nasze kursy przygotowują do zdawania państwowego egzaminu znajomości języka chińskiego HSK (Hanyu Shuiping Kaoshi).

Oprócz zajęć języka chińskiego prowadzonych w naszej Szkole, prowadzimy zajęcia w przedszkolach i szkołach państwowych oraz prywatnych na terenie całej Warszawy. Posiadamy również doświadczenie w nauczaniu w firmach - do grona naszych Klientów należą zarówno międzynarodowe korporacje jak i mniejsze firmy o kapitale polskim.

Nauczanie odbywa się na podstawie podręczników języka chińskiego, rekomendowanych przez międzynarodowy Instytut Konfucjusza.

Nasz program nauczania jest wszechstronny. Poza lekcjami gramatyki, wymowy oraz pisma, kładziemy nacisk na prezentację Chin "od wewnątrz". Przybliżamy kulturę i sztukę. Uczymy etykiety i dobrych obyczajów. Zajęcia są równie produktywne, co interesujące. Stawiamy w nich na interakcję rozmówców i spontaniczne poszerzanie zasobu słownictwa. Nasi uczniowie zdobywają praktyczną znajomość języka chińskiego w mowie i piśmie oraz wiedzę z zakresu kultury i sztuki Chin.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wzbogaciliśmy naszą ofertę o kursy języka polskiego dla obcokrajowców jak i kursy języka angielskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
odwiedź nas na facebooku!